Lütfen bekleyin..


Yazarlar

Özetin özeti Kurban: İbrahim’i duruşun teslimiyetin ve İsmail’i duruşun teslimiyetin sembolleştiği,Allah’a yakın olmayı,rızasına ermeyi,O’nun için kan akıtmayı ifade eden,her şeyini O’nun yolunda feda edebileceğini gösteren harika, sırlı bir ibadet..
 Bugün İslam beldelerinde cereyan eden olaylarda  kan, göz yaşı, savaş, göç ve terör olayların ana sebebi Irkçılık ve dünya malın sevgisidir. Şu hale bakın Kürdü, Türk’le,  Arapları başka unsurlarla milletlerle savaştıran,&nb..
           Vazgeçmek  bir  kadın  için  ona  söylenen  yalanlar  ve  aldatılma  duygusunun  yaşattığı  yıkıma  gösterdiği  refklextir.  Çünkü  fıtratı &nb..
Batman Ak Parti’de dün bir nöbet değişimi daha yaşandı. Batman’da bayrağı teslim almak Murat Güneştekin’e nasip oldu. Sayın başkanı yeni görevinden dolayı kutlarız, hayırlı hizmetlerde bulunmasını yüce Allah’tan niyaz ederiz. Sayın başkan &cced..
Batman’ın en önemli büyük STK’sı olan ve 2500’ü aşkın üyesi bulunan Batman Ticaret ve sanayi Odasında 4 yılda bir yapılan seçimler yaklaştı. Evet değerli okurlarım 4 yıldır Başkanlık görevini yürüten BATSO Başkanı Abdulkadir D..

RSS
© 2017 - Batman Demokrat Haber | Batman Yerel Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=