Lütfen bekleyin..


Yazarlar

Özetin özeti Kurban: İbrahim’i duruşun teslimiyetin ve İsmail’i duruşun teslimiyetin sembolleştiği,Allah’a yakın olmayı,rızasına ermeyi,O’nun için kan akıtmayı ifade eden,her şeyini O’nun yolunda feda edebileceğini gösteren harika, sırlı bir ibadet..
  İslam coğrafyası kan ağlıyor. Müslümanlar, Vahşice katlediliyor. Düşünün ki, Camide bile hayat hakkı tanınmıyor. Huzur yeri,,ibadet yeri,emniyet ve güven mekanı olan camilerde de bu cinayetler işlenebiliyorsa bizler Müslüman olarak oturup düşü..
           Vazgeçmek  bir  kadın  için  ona  söylenen  yalanlar  ve  aldatılma  duygusunun  yaşattığı  yıkıma  gösterdiği  refklextir.  Çünkü  fıtratı &nb..
Aslında Halkbank olayı; Dünyanın Jandarması ve Küresel Hırsızı ABD’nin “Mafyavari” bir şekilde tüm ülkelerin ekonomisine müdahale etmesidir …Daha Türkçesi şudur ; ABD ve Batılı Kürsel Güçler diyor ki, “kimse bizde..
Batman’ın en önemli büyük STK’sı olan ve 2500’ü aşkın üyesi bulunan Batman Ticaret ve sanayi Odasında 4 yılda bir yapılan seçimler yaklaştı. Evet değerli okurlarım 4 yıldır Başkanlık görevini yürüten BATSO Başkanı Abdulkadir D..

RSS
© 2017 - Batman Demokrat Haber | Batman Yerel Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=