Lütfen bekleyin..


Yazarlar

                   Bir mucizeler zinciri, seyrengahıdır. Eşsiz bir koreografidir nimetlerin ... Duyuların itminana erdiği,ferahlığın, rahmeti aşkın yağdığı,tohumların emir alıp yücelerden silah altınaalındığı,bölük bölük bi..
   İslam’ın ikinci halifesi Hz. Ömer(R.A) ile ashaptan Übey bin Kab, arasında geçen şu diyalog dikkatinizi çekmek isterim. Hz. Ömer takva kelimesinin ne anlama geldiğini kendisine sorulduğunda  Übey b, Kab ona şu karşılığı vermiştir.- Dikenl..
Olağanüstü hal ve kanun hükmünde kararnameler 21 Temmuz 2016’dan itibaren ülkemizin gündeminde…Yaklaşık on yedi yıldan sonra ülkemizde olağanüstü hal ilan edilme sebebi ise 15 Temmuz 2016’da cereyan eden insanlık dışı, akıl almaz da..
 Bu gün ki yazımızda geri dönüşümü bir an önce  hayata geçirmesek  geri döşü olmayan bir yola  gireceğimize değinmeye çalışacağım. Sınırlı kaynakların var ama dünya nüfusu her gün katlanarak artıyor. Daha fazla ..
Insanların birçoğu umulmadık anlarda  beklenmeyen kötülükler yaparlar.oysa ki dışardan bize yansıyan bir şey yok.Çünkü tüm bunlara aslında biz müsaade ediyoruz.Içimiz karanlıkken,dışardaki gökkuşağını fark edemeyiz.Özünde i&..
Uzun zamandır gözüme çarpan bir konuyu dile getirmek istiyorum.Buz gibi havalara rağmen her köşe başında kimi elinde mendiliyle, kimi elinde tartı, kimi ise çöplerde karton toplayan ve elinde müzik aletleriyle küçük çocuklar karşımız..
İşte altın tavsiyeler…Zamanınızı yönetmeyi öğrenmek; kazanılması gereken önemli bir yetenektir. Tüm ödevlerinizi ve görevlerinizi ne zaman tamamlayacağınızı önceden ayarlamak ve belirlemek arkadaşlarınız, okulunuz veya işiniz arasında bir denge kurmanızı d..
23 Aralık 2013 tarihinde günlük olarak yayınlanan ilk sayımızı okuyucuyla buluşturduğumuz gazetemiz 6. yılı geride bırakarak 7. yayın yılına girdi. Basın yayın sektöründe 6 yılını geride bırakan gazetemiz bu yıl Güneydoğu Gazeteciler cemiyetinden aldığı ödü..

RSS
© 2020 - Batman Demokrat Haber | Batman Yerel Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=