Lütfen bekleyin..


Yazarlar

            Güven; korku, çekinme ve kuşku duymadan inanma ve bağlanma duygusudur. Bereketli bir toprak gibidir, ektiğin her tohum diktiğin her bitki adeta altın başaklar gibi ,verim, huzur, iletişim başaklarını verir...         ..
   Ömür sermayemizden bir yıl daha kaybettik. Çocuklar bir yıl daha gençleşti, gençler bir yıl daha ihtiyarladı, ihtiyarlar bir yıl daha kabir denilen çukura yaklaştı. Dün gibi  hatırlıyorum insanların 2017 yılını çılgınca, eğlenerek k..
Olağanüstü hal ve kanun hükmünde kararnameler 21 Temmuz 2016’dan itibaren ülkemizin gündeminde…Yaklaşık on yedi yıldan sonra ülkemizde olağanüstü hal ilan edilme sebebi ise 15 Temmuz 2016’da cereyan eden insanlık dışı, akıl almaz da..
        Her zaman pozitif ve güzel yaşantılar olmuyor hayatımızda. Bazen hiç beklemediğimiz, umulmadık bir an da dost, arkadaş sandığınız birinden, büyük bir darbe alarak, büyük bir hayal kırıklığı yaşayabiliyoruz. Öyle bir ruh hali yaşıyorsun..
ABD ve iç uzantıları önce ülkemizi sonra da Orta doğu’yu terk etmedikçe; hiçbir insan rahat yüzü göremez. Fark etmez ırkı dili dini; Arap ,Türk Kürt, Laz, Çerkez, Müslüman ya da Hıristiyan…İnsanlık ve emek d&uu..
Değerli okurlarım bundan 20 gün önce Batman bağrından çıkmış büyük bir değerini kaybetti.  Batmanın önde gelen ailelerinden Nasıroğlu ailesinin büyüklerinden Necat Nasıroğlunu ebediyete uğurladık.  Necat Amca'nın vefatından 20 gün ge&ccedi..

RSS
© 2018 - Batman Demokrat Haber | Batman Yerel Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=