Lütfen bekleyin..


Yazarlar

                   Bir mucizeler zinciri, seyrengahıdır. Eşsiz bir koreografidir nimetlerin ... Duyuların itminana erdiği,ferahlığın, rahmeti aşkın yağdığı,tohumların emir alıp yücelerden silah altınaalındığı,bölük bölük bi..
    Herkes huzur için gayret etmeli. Çok şükür bugün Batman  Ülkemizin  en huzurlu kentlerden biri sayılır. Huzurun olduğu yerde bütün sorunlar çözülür. Ekonomiden, sağlıktan, eğitimden her alanda gelişmiş oluruz.&..
Olağanüstü hal ve kanun hükmünde kararnameler 21 Temmuz 2016’dan itibaren ülkemizin gündeminde…Yaklaşık on yedi yıldan sonra ülkemizde olağanüstü hal ilan edilme sebebi ise 15 Temmuz 2016’da cereyan eden insanlık dışı, akıl almaz da..
 Bu gün ki yazımızda geri dönüşümü bir an önce  hayata geçirmesek  geri döşü olmayan bir yola  gireceğimize değinmeye çalışacağım. Sınırlı kaynakların var ama dünya nüfusu her gün katlanarak artıyor. Daha fazla ..
       Travmatik (örseleyici) bir olayla karşılaşma(işkence,cinsel saldırıya uğrama,deprem,araba kazası ,ölüm ,savaş,yangın gibi) travmatik olarak tekrar eden,olayı hatırlatan uyarıcılardan kaçınma,artmış uyarırılmışlık belirtileri ile ortaya çıkan ağ..
Dünyadaki gelişmelere bakılırsa; gelecek asırları “İslam Medeniyeti” şekillendirecektir.Türkiye’miz de İslam’ın ve İslam medeniyetinin yaşayan tek temsilcisi ve ümmetin ayakta kalan son kalesi olduğu için; 2053’te “Kültürde,edeb..
Maalesef son dönemde piyasa hiçte iç açıcı değil. Ülkede yaşanan Siyasi belirsizlik, yaklaşan Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri, Suriye’de Türkiye sınırlarına yakın yerlerde yaşanan gelişmeler ve çözüm sürecinin sona ermesi..

RSS
© 2018 - Batman Demokrat Haber | Batman Yerel Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=