Lütfen bekleyin..


Yazarlar

Hayat, organiktir ve organik olarak devam etmesi gereken bir sermayedir. Onu aslına uygun olarak kullanma kılavuzuna uygun olarak istimal etmek gerekir ki bu hayat daha daha büyük bir hayatı doğurabilsin…Silahlarımız iyilik, fayda ve inanç olmalı. Gâh itfaiye iş&cce..
Her şeyden önce, ömrümüzden giden bir yılına hayıflanmalı.Üzülmeli. Bir nefis muhasebesini yapmalıyız. En büyük sermaye insana bahşedilen ömrüdür. BU güzelim ömrümüzü nasıl ve nerede harcadığımıza bakmak lazım. Zaman hız..
Olağanüstü hal ve kanun hükmünde kararnameler 21 Temmuz 2016’dan itibaren ülkemizin gündeminde…Yaklaşık on yedi yıldan sonra ülkemizde olağanüstü hal ilan edilme sebebi ise 15 Temmuz 2016’da cereyan eden insanlık dışı, akıl almaz da..
 Bu gün ki yazımızda geri dönüşümü bir an önce  hayata geçirmesek  geri döşü olmayan bir yola  gireceğimize değinmeye çalışacağım. Sınırlı kaynakların var ama dünya nüfusu her gün katlanarak artıyor. Daha fazla ..
Sana soracağım ilk soru seven insan gider mi? Gitmez ne olursa olsun gitmez.Seni terk eden eğer geri dönerse sırf seni sevdiği için değil,ona bağlı ve sadık olduğun için dönecektir. Sakın ola ona ikinci bir şans tanıma. Çünkü sonradan yapılan geri d&..
Değerli okuyucularım;Bu haftaki yazımı çocuklarımız ve gençlerimiz hakkında yazmak istiyorum. Çünkü herkesin bildiği gibi çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Gençler ile ilgili yazı yazmak bugün olduğu gibi her zaman ihtiyaç ve gereklidir.&nb..
Batman Demokrat haber'in habercilik yolculuğu 9. Yılına girdi. Haber yolculuğu ; halk için halkla beraber hep devam edecek... Halkın gözü, kulağı, tercümanı olmak temel amacımız.. Gördüğümüz aksaklıkları kamu kurum ve kuruluşlarına ileterek..
Rahmet yağmurlarını sinesinde barındıran bir bulut hüzmesi misali, Ramazan’ı Şerif’in hilali dünyamızın üzerine bir kez daha doğmak üzereyken; âsumana çevrili ellerimize kalplerimizden şöyle bir münacat dökülüyor:Ya İlahi! Kal..
Kadına Şiddete HAYIR!   Siz de benim gibi hergün izlediğimiz haberlerde kadına şiddet yahut kadınların ölüm haberini görmekten sıkılmadınız mı?   Bir erkek neden öldürür ki kadını, neden şiddet uygular kadına... Bunların hepsi sormamız gerek..
Batman Demokrat gazetesi olarak bir yılı daha geride bırakarak 9. Kuruluş yıldönümünü siz değerli okuyucularımızın destekleri ile kutlamanın sevincini birlikte yaşıyoruz.Batman’da yayın hayatına başladığımız 23 Aralık 2013 tarihinin üzerinden tam olarak 8 yıl ge&cced..
‘Depresyon’ kelimesi belki de en çok kullandığımız psikolojik kelimelerden bir tanesidir. Herkes ya kendisi ya da çevresindeki birinden ‘depresyondayım’ isyanını mutlaka duymuştur. Depresyon üzerine şarkılar ve şiirler bile yazılmıştır. Peki gerçekte..

RSS
© 2022 - Batman Demokrat Haber | Batman Yerel Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=