Lütfen bekleyin..


Yazarlar

                   Bir mucizeler zinciri, seyrengahıdır. Eşsiz bir koreografidir nimetlerin ... Duyuların itminana erdiği,ferahlığın, rahmeti aşkın yağdığı,tohumların emir alıp yücelerden silah altınaalındığı,bölük bölük bi..
      Yılın her günü, saati, haftası ve ayı  önemli olmakla beraber '' üç aylar'' olarak bilinen Recep, Şaban ve Ramazan ayların ayrı bir önemi vardır. Konu ile ilgili efendimiz; ''  Recep Allah'ın Şaban benim Ramaz..
Olağanüstü hal ve kanun hükmünde kararnameler 21 Temmuz 2016’dan itibaren ülkemizin gündeminde…Yaklaşık on yedi yıldan sonra ülkemizde olağanüstü hal ilan edilme sebebi ise 15 Temmuz 2016’da cereyan eden insanlık dışı, akıl almaz da..
 Bu gün ki yazımızda geri dönüşümü bir an önce  hayata geçirmesek  geri döşü olmayan bir yola  gireceğimize değinmeye çalışacağım. Sınırlı kaynakların var ama dünya nüfusu her gün katlanarak artıyor. Daha fazla ..
Son günlerde Sosyal medyada yayılan bir video var eminim çoğumuz bundan haberdarız da şuna anlam veremiyorum Yüce Efendimiz'in(S.A.V)İsmi Şerifini Allah'tan korkmadan,utanmadan kullanan ve Coronavirüs ile ilgili rüya gördüğünü Efendimizin(S.A.V)..
Uzun zamandır gözüme çarpan bir konuyu dile getirmek istiyorum.Buz gibi havalara rağmen her köşe başında kimi elinde mendiliyle, kimi elinde tartı, kimi ise çöplerde karton toplayan ve elinde müzik aletleriyle küçük çocuklar karşımız..
Yunanistan'a insanlık dersi... Yunanlılar, 2.Dünya Savaşı’nda, 78 yıl önce Suriye'ye sığınmışlardı… İkinci Dünya Savaşı sırasında Alman Nazilerin Yunanistan’ı işgali sürecinde Yunanlar da Suriye’deki mülteci kamplarına sığınmı..
İnsanlık tarihine düşen kara bir sayfadır Halepçe katliamı. Aradan yüz yıllar geçse de ne unutulur nede bu katliamı gerçekleştirenleri ve destekçilerini, sessiz kalanlarını af etmek mümkün değildir.Halepçe Katliamının altında her ne kadar ..

RSS
© 2020 - Batman Demokrat Haber | Batman Yerel Gazetesi
bmV0aGFiZXJ5YXppbGltaS5jb20=