Menü

Batman Demokrat Haber | Batman Yerel Gazetesi

Geri Dön
 • Kılıçdaroğlu 27 Şubat’ta Batman’a geliyor

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Batman ve Sason’da çeşitli etkinliklere katılmak üzere 27 Şubat Çarşamba günü Batman’a geliyor. Sason Belediye Başkanı Cuma Uçar ve Batman teşkilatına destek vermek üzere Sason’a gidecek olan Kılıçdaroğlu burada halkla buluşacak.

 • Şehit yakınları ve gaziler derneğinden Başkan Açık’a ziyaret

  Batman Gazi ve Şehit yakınları ile kamu görevlileri sendikası Başkanı İbrahim Baskın MHP İl Başkanı Mehmet Açık ve Başkan yardımcısı Yılmaz Yıldırım’ı ziyaret etti. MHP İl Başkanı Mehmet Açık Başkan Baskın’ın ziyaretinden dolayı teşekkür ederek Şehit yakınları ve gazilerle her zaman dayanışma içinde olduklarını belirterek,

 • İtfaiye ekipleri, zorda kalanların imdadına yetişiyor

  Batman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri vatandaşların yanı sıra farklı nedenlerle zor durumda kalan hayvanların da imdadına yetişiyor. Belediye İtfaiye Müdürlüğü, bir haftalık çalışmalarını kamuoyuyla paylaştı. İtfaiye Müdürlüğümüze bağlı ekipler,

 • MÜSİAD’ın yeni yönetimi basınla buluştu

  Ocak ayında olağan kongresini yapan MÜSİAD Batman Şube başkanı Alaattin İRAZ yönetim kurulu üyeleriyle birlikte basın mensuplarıyla kahvaltılı programda bir araya geldi. Toplantıda Batman Organize sanayi bölgesinde yer sıkıntısının yaşanmasından dolayı sıkıntıları ilin yöneticileriyle paylaştıklarını belirten Başkan İraz Vali Hulusi Şahin’in bu konu üzerinde titizlikle durduğunu

 • Feyyaz Ekmen bağımsız aday oldu

  31 Mart’ta 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Batman Belediye Başkanlığı için Mehmet Feyyaz EKMEN Batman İlçe seçim kuruluna Bağımsız Aday olarak resmi başvurusunu yaptı.

 • Kayıp eylemi 429. haftasında

  İHD Batman Şube Başkanlığı ile kayıp yakınlarının her hafta düzenledikleri 2kayıplar bulunsun failler yargılansın’ eylem ve etkinlikleri devam ediyor. İHD şube binası koridorunda yapılan eylem 429. haftasına girdi.

 • Ebeveynler Sertifikalarını Aldı

  Belediye Başkan Vekili Aksoy, Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV)'nın sertifika dağıtım programına katıldı.

 • Vali Şahin, Beşiri ilçesini ziyaret etti

  Vali Hulusi Şahin, çeşitli toplantılara katılmak ve incelemelerde bulunmak üzere İlimiz Beşiri ilçesini ziyaret etti.Beşiri ilçe Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Şahin, İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Maslak’tan ilçede yürütülen hizmetlere ilişkin bilgi aldı.

 • YERLİ VE MİLLİ ÜRETİM DESTEKLENECEK

  İlimizde Yerli ve Mili üretimin desteklenmesi ve kuruluşların yerli ürünler kullanmaları konusunda yapılacak çalışmaların görüşüldüğü,“Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Planlama, Geliştirme ve Koordinasyon Kurulu İstişare Toplantısı”, Vali Hulusi Şahin başkanlığında gerçekleştirildi.

 • Şubat ayı halk günü toplantısı yapıldı

  Vali Hulusi Şahin, Valilik tarafından düzenlenen Şubat ayı 'Halk Günü Toplantısı’nda vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

 • Hazine Bakan Yardımcısı Nebati Valiliği Ziyaret Etti

  Bir dizi programa katılmak üzere İlimize gelen Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Sayın Dr. Nureddin Nebati, Vali Hulusi Şahin'i ziyaret ederek, kendisine yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Ziyaret sırasında Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati 'ye; Ak Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir,

 • Başkan adayı Güneştekin’den dev projeler

  AK Parti'nin Batman Belediye Başkan adayı Murat Güneştekin, merakla beklenen ‘Batman’ı Şaha Kaldıracak Dev Projelerini açıkladı. Güneştekin'in insan odaklı projelerinde; ulaşım, altyapı, sosyal, yeşili ve çevreyi önceleyen, istihdama, kadınlara, gençlere yönelik, sanayi ve ekonomik kalkınmayı hedefleyen, muasır medeniyeti yakalayacak, akıllı şehir konseptine uygun somut projeler dikkat çekti.

Önceki Sonraki
© 2019 - Batman Demokrat Haber | Batman Yerel Gazetesi

Normal Siteye Dön